شیر توالت

تنظیم بصورت نزولی

موارد 1-30 از 76

صفحه
در هر صفحه
Loading ...Load More ...
تنظیم بصورت نزولی

موارد 1-30 از 76

صفحه
در هر صفحه

شیر توالت

شیر توالت نیز مانند تمام شیرآلات باید به نحوی انتخاب شود که کار کردن با آن راحت باشد و همچنین آب را با فشار لازم و متغیر از خود خارج کند. شیر توالت با تنظیم آب سرد و گرم این امکان را در اختیار افراد می گذارد تا بر حسب نیاز دمای آب را تنظیم کنند.

شیر توالت در انواع بسیار گوناگون و مختلف تولید و عرضه می شود که هر کدام بر اساس نیاز و سلیقه مصرف کننده تولید شده است. یکی از این مدل ها که بسیار پرطرفدار هم است ، شیر توالت اهرمی نام دارد. شیر توالت اهرمی در دنیای امروز بسیار پرکاربرد تر از مدل های دیگر و نمونه های قدیمی است.

این شیرها استفاده بسیار آسان و راحتی دارند و تنها با بالا دادن اهرم می توان جریان آب را در لوله به جریان انداخت و همچنین با پایین دادن آن جریان آب به طور کامل قطع می شود.

با چپ و راست کردن اهرم بالای شیر توالت می توان دمای آب را تنظیم کرد تا به درجه دلخواه برسد. در صورتی که روبروی شیر قرار بگیرید با فشار دادن اهرم به سمت راست دمای آب پایین آمده و سرد می شود همچنین اگر آن را به سمت چپ بچرخانید دمای آب زیاد شده و داغ می شود. اگر اهرم شیر توالت را ما بین منطقه چپ و راست نیز قرار دهید آب ولرمی از آن خارج می شود. پس با چرخاندن اهرم در زاویه حدود 180 درجه می توان میزان دمای آن را متناسب دلخواه خود در آورد.

این شیر آلات به صورت کلی در دو نوع پایه کوتاه و پایه بلند تولید و عرضه می شود که شما می توانید متناسب با طراحی و دیزاین خود یکی از این دو مدل را انتخاب نمایید. به طور معمول از شیر های اهرمی پایه بلند در آشپزخانه ها استفاده می شود و در سرویس های بهداشتی از نمونه پایه کوتاه آن بهره می برند. شیر توالت ، امروزه به صورت اهرمی تولید می شود و همچنین در حمام ها نیز برای راحتی بیشتر و تنظیم آسانتر آب معمولا از شیر آلات اهرمی استفاده می شود. اما این کار به دلیل اینکه کاملا سلیقه ای است می توان از هر نوع شیری بسته به بودجه فرد استفاده کرد.

یکی دیگر از انتخابات خرید شیر توالت ، خرید شیر آلاتی می باشد که به صورت ست کامل است. این شیرآلات علاوه بر اینکه باعث هماهنگی آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام می شود و زیبایی یکپارچه و خوشایندی را به محیط می بخشد ، نحوه انتخاب شیر برای بخش های مختلف خانه را نیز آسان تر می کند. در بسته بندی آن تک تک شیرها مربوط به جایگاه خود جداگانه مشخص شده است. این نوع شیرها که به صورت ست کامل عرضه می شود قیمت مناسب تری نیز در مقایسه با نمونه تکی خود دارند و نقش بسزایی در دکوراسیون منزل و یا محیط کار ایفا می کنند.

خوشبختانه امروزه تولید کنندگان شیرآلات ، شیر توالت را در مدل ها و طرح های متنوعی عرضه می کنند تا قدرت انتخاب بالا رود و هر فرد متناسب با سلیقه خود و دیزاین داخلی محیط آن را خریداری کند. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید شیر توالت را دارید حتما از شرکت های معتبر که اجناس خود را گارانتی می کنند خریداری فرمایید تا در آینده مشکلی برایتان پیش نیاید.