شیر ظرفشویی

تنظیم بصورت نزولی

موارد 1-30 از 91

صفحه
در هر صفحه
Loading ...Load More ...
تنظیم بصورت نزولی

موارد 1-30 از 91

صفحه
در هر صفحه

شیر ظرفشویی

شیر ظرفشویی مانند تمامیه شیرآلات انواع و مدل های گوناگونی دارد. این شیرها باید متناسب با محیط آن انتخاب شوند تا در صورت چرخش و جابجایی هیچگاه مزاحمتی ایجاد نکند. شیر ظرفشویی در مدل های زیر خلاصه می شود.

  • شیرآلات تک دستگیره ای

از بین انواع شیر ظرفشویی ، فقط شیرآلات تک دستگیره ای هستند که به جهت های مختلف می چرخند. شیرهای تک دستگیره ای با بالا و پایین کردن دستیگره و یا همان اهرم ، جریان آب را قطع و وصل می کنند و با راست و چپ کردن آن دمای آب کم و زیاد می شود. اگر قصد خرید شیر ظرفشویی را دارید پیشنهاد می کنیم این مدل را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید که نسبت به نمونه های دیگر دارای مزایای فراوانی اند.

از مزایای این شیر ظرفشویی می توان به نصب آسان و کم جای آن اشاره کرد که تنها با ایجاد یک سوراخ بر روی سینک و یا کانتر قابل نصب می باشد. همچنین در شرایطی که هیچ کدام از دست های شما آزاد نیست هم با آرنج و یا ساعد خود می توانید جریان آب را قطع و یا وصل کنید.

  • شیرآلات دو دستگیره ای

شیرآلات دو دستگیره ای برای سوار شدن بر روی کانتر نیاز به سه حفره دارد. این مدل شیر ظرفشویی در بازار از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. همین امر باعث می شود تا در هنگام خرید به راحتی بتوان شیر دلخواه خود را مناسب با آشپزخانه انتخاب کرد.

یکی از مزایای این شیر تنظیم دقیق دمای آب می باشد که به واسط دو دستگیره راحت تر می توان دمای دلخواه خود برای آب ایجاد کرد. همچنین در صورت خرابی یکی از دستگیره ها می توان از آن یکی برای دسترسی به جریان آب استفاده کرد.