درباره ما

ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی کالاهای تزئینی ساختمان از اوایل سال 1395 پایه ریزی شد و به لطف خدا و تلاش بی وقفه متخصصین کارآمد این مجموعه، یک سال بعد در سال 1396 فعالیت این فروشگاه اینترنتی با نام آروآ آغاز شد. فروشگاه کالاهای ساختمانی آروآ با مدیریت جناب آقای مهندس حمید عظیمی سعی دارد تا نحوه خرید اینترنتی کالاهای ساختمانی نظیر شیرآلات و چینی آلات بهداشتی ، تجهیزات آشپزخانه ، دیوار کوب های تزئینی ، کفپوش های پی وی سی و لمینتی ، سنگ های ساختمانی ، کاشی و سرامیک و کالاهای مشابه ساختمانی را در ایران رواج دهد تا افراد بتوانند از وقت ارزشمند خود بهتر استفاده نمایند و آن را صرف پرس و جو و انتخاب کالا در بازار نکنند. بدین منظور فروشگاه اینترنتی آروآ محیطی جذاب و کاربر پسند را برای مخاطبین خود فراهم کرده است تا علاوه بر نمایش کلی محصولات به همراه جزئیات و ویژگی های آن، بتواند نیاز هم وطنان عزیز را در سراسر ایران تامین کند و قدمی بزرگ در راه زیبا سازی منازل و محیط های اداری و مراکز خرید بردارد .

حوضه فعالیت ما مربوط به کالاهای تزیینی ساختمانی می باشد و سعی داریم تا در آینده ای نه چندان دور ، کلیه نیازهای تزئینی و دکوراتیو یک ساختمان را تامین کنیم. به لطف خدا و پایبند بودن به اصل مشتری مداری تا کنون توانسته ایم علاوه بر فروش تکی محصول و ارسال کالا به سراسر ایران، کالای مورد نیاز چند پروژه بزرگ ساختمانی را در حیطه کاری خود تامین کنیم .

چرا باید به آروآ اعتماد داشته باشید و کالای مد نظرتان را از ما خرید کنید ؟

اولین مشخصه ای که باعث جلب اعتماد خریدار می شود و تا حدی شما را تشویق به خریدی راحت و قابل اطمینان می کند نمایش نماد اعتماد الکترونیکی در انتهای سایت است که نشان از معتبر بودن فروشگاه آروآ دارد .

دومین امتیاز ما، ارسال اکسپرس و تحویل رایگان کالا می باشد که مراحل آن بلافاصله پس از تکمیل فرآیند خرید صورت می گیرد.

امتیاز دیگری که باعث انتخاب ما می شود تضمین اصالت کالا و گارانتی محصول می باشد .

هیچ محدودیت مکانی در ارسال وجود ندارد و کلیه مناطق تهران پوشش دهی می شود .

اگر کالای خریداری شده نیاز به نصب داشته باشد، محصول همراه با تکنسین نصب به محل ارسال می شود که این خود یکی از بزرگترین سرویس های فروشگاه آروآ می باشد که موجب متمایز بودن ما نسبت به سایر رقبا می شود .

کلیه محصولات با قیمتی مناسب به فروش می رسد که نشان از منصف بودن مجموعه آروآ می باشد. همچنین در قبال عضو شدن درون سایت کد تخفیف 10 درصدی برایتان ارسال می شود .