لوازم جانبی سینک ظرفشویی آشپزخانه

لوازم جانبی سینک ظرفشویی آشپزخانه

امروزه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان سینک ظرفشویی متناسب با نیاز و کارآمدتر کردن سینک ها یک سری لوازم جانبی در اختیار خریداران قرار می دهند که این لوازم در برندهای مختلف متفاوت می باشد. در اینجا به چند مورد مهم آن ها اشاره خواهیم کرد.

لوازم جانبی سینک ظرفشویی به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که اگر کارخانه ای در کنار سینک های تولید شده خود از این لوازم جانبی استفاده نکند فروش آن بیش از 50 درصد کاهش میابد. برخی از این لوازم جانبی عبارت اند از تخته پلاستیکی برش مخصوص گوشت و دیگر مواد غذایی ، سبد پلاستیکی بزرگ به اندازه لگن سینک ، سبد میوه شور پلاستیکی ، کاسه های آماده سازی، جعبه های چاقو ، صافی ها و... . لوازم جانبی سینک ظرفشویی سبب نظم بخشیدن به آشپزخانه و تسریع در عملکرد آشپزی می شود.

اکثرا این قبیل از لوازم در هنگام خرید سینک در کنار آن به خریدار داده می شود تا مصرف کننده برای تهیه آنها مجبور به پرداخت هزینه دوباره و گشتن در بازار نباشد. به همین منظور در صورتی که با این لوازم جانبی موافق نیستید و مورد استفاده شما قرار نمی گیرد می توانید از گرفتن آنها خودداری فرمایید. اما این را در نظر داشته باشید که در صورت پس دادن این لوازم ، مبلغی از قیمت اصلی سینک کم نمی شود و این لوازم جانبی به عنوان اشانتیون به مصرف کننده داده می شود.

امروزه برندهای معتبری نظیر اخوان ، بیمکث ، استیل البرز و ... در کنار سینک های خود از این لوازم جانبی استفاده می کنند تا از چرخه رقابت عقب نمانند و روز به روز با دادن اشانتیون و پیشنهادهای این چنینی بر تعداد مشتریان و مخاطبان خود بیافزایند. اگر قصد خرید هر نوع سینکی را دارید می توانید در همین سایت محصول مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری فرمایید تا در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد.